logotype
  • slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

Zraz Jawa Pérák 2.ročník

 

2. ročník zrazu motocyklov JAWA  Pérák -  memoriál Dušana SPRUŠANSKÉHO sa uskutoční dňa   15.6.2019  ( t.j. sobota ) na hlavnom parkovisku Rekreačnej oblasti GAZÁRKA mesta Šaštín-Stráže. Program akcie:  Príchod účastníkov akcie " PÉRÁK " je od  8,oo hod. do  11,oo hod. V tomto časovom rozmedzí bude výstava motocyklov a obed v Pizzerii Tropic .  Štart   je   o 11,oo hod. a  povedie do múzea Oldtimer veteránov v mestečku Poysdorf (Rakúsko). Po prehliadke múzea odštartujeme do  Štátneho zámku   VALTICE - Česká republika. Tuna bude pred zámkom výstava motocyklov Pérák a možnosť podľa vlastného uváženia návštevy zámku (jednotlivo).  Pred ukončením akcie na zámku budú odovzdané vecné ceny účastníkom. Od Št. zámku bude odchod  o 16,oo hod. smerom do RO Gazárka Šaštín-Stráže.  Účastník akcie, ktorý má bližšie k domovu z Valtíc, nemusí ísť do cieľa RO Gazárka Šaštín-Stráže.
Štartovné je:  13,-  Eur. ( Z uvedenej sumy bude uhradené:  tričko s logom akcie, obed a vstup do múzea Oldtimeru.)  Účastník akcie musí mať potrebné,platné dokumenty  osobné i k motocyklu.  Každý účastník akcie  2.ročníka zrazu motocyklov JAWA Pérák - memoriál Dušana Sprušanského, konaného dňa 15.6.2019  na trase  Šaštín-Stráže RO Gazárka -  Poysdorf (Rakúsko)  - Štátny zámok  VALTICE (Česká repoblika) a späť do RO  Gazárka Šaštín-Stráže sa  zúčastňuje na   VLASTNÚ  BEZPEČNOSŤ   !!!
Pre vzdialených účastníkov možnosť ubytovania priamo v RO Gazárka Šaštín-Stráže.
         Vedenie Klubu historických vozidiel Holíč sa teší na Vašu účasť !!!

Kontakt:   Na prihlásenie do akcie, alebo informáciu:    Ján  HURBAN   - mobil :  00421917745672,    e-mail:    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.